Cieszy nas Państwa wizyta na naszej stronie internetowej.
Znajdziecie tu Państwo krótki opis na temat zakresu świadczonych przez nas usług, sposobu pracy oraz wymagań, jakie wiążą się z należytą jakością realizacji powierzonych nam zleceń.
 
Biuro tłumaczeń istnieje od 1996 roku.
 
Oferujemy tłumaczenia we wszystkich językach, które prowadzone są przez wykwalifikowanych tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, oraz które poddawane są wewnętrznej kontroli jakości.
Specjalizujemy się w tłumaczeniach o szerokim spektrum zastosowań z dziedziny prawa i administracji, nauki i techniki (wykonujemy także tłumaczenia ze specjalnych dziedzin na żądanie).
 
Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. W tym czasie do Państwa dyspozycji, celem udzielenia rzetelnych i kompetentnych informacji na wszelkie Państwa pytania, są kierownik sekretariatu, Pani Manuela Kaltofen lub właściciel biura Pani Kerstin Goldbach.
 
Potrzebujecie Państwo doświadczonego tłumacza? Chętnie służymy pomocą. Prosimy o kontakt telefoniczny albo przesłanie Państwa wymagań faksem lub pocztą elektroniczną.
 

Potrzebujecie Państwo tłumaczenia? Prosimy o przesłanie nam całego tekstu lub kilku przykładowych stron, a niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem.